Kosmetika značky

Clarins, francouzská kosmetika

Clarins – specialista v péči o pleť, značka neprávem posouvaná za jiné firmy těžící z dřívější omezené znalosti světových kosmetických značek. Když poznáte Clarins, pochopíte že oprávněně, díky své kvalitě a účinnosti, je ve Francii jedničkou na trhu v péči o pleť a v jiných zemích světa se drží na předních místech.

Proč si kosmetika Clarins říká specialista v péči o pleť? Již od roku 1954, kdy pan Jacques Courtin-Clarins tuto značku založil, je veškerý výzkum věnován přípravkům k péči o pokožku, ať již obličeje nebo těla, firma se netříští více aktivitami – móda, doplňky, mnoho parfémů.

Všimněte si, že většinou je to právě Clarins, kdo uvádí na trh převratnou novinku ve složení výrobku nebo v salonním ošetření. Také je třeba zdůraznit, že všechny produkty Clarins jsou čistě přírodní, s vyloučením známých alergenů, což činí výrobky Clarins velmi dobře snášenými. Není nedůležité, že firma kategoricky odmítá testování na zvířatech.

To vše jsou důvody proč používat přípravky značky Clarins a naše firma je připravena být vám nápomocna tuto kosmetiku poznat a zamilovat si ji.

  • Litujeme, ale žádné zboží v nabídce.