Kosmetika značky Vichy

VICHY. ZDRAVÍ PATŘÍ I POKOŽCE.

Od svého založení v roce 1931 mají Laboratoře Vichy jeden cíl: lépe porozumět složitému orgánu, kterým je kůže, pomocí neustálé spolupráce s odbornou vědeckou a lékařskou veřejností na mezinárodní úrovni.

Vichy nabízí kompletní řadu přípravků péče o pleť obsahující účinné ozdravující látky, které vzešly z farmakologického výzkumu a které jsou spojovány s Termální vodou z Vichy. Od 17. století je tato voda uznávána lékaři pro své zklidňující a posilující účinky, zejména pro schopnost stimulovat přirozené obranné mechanizmy kůže.

Přípravky Vichy působí ve všech fyziologických úrovních kůže: hydratace, výživa, stárnutí, ochrana před sluncem, celulitida, ztráta vlasů a podobně. Výrobky se velmi dobře aplikují také díky příjemným a originálním texturám. Všechny přípravky Vichy se vyrábí v souladu s přísným etickým kodexem, který zaručuje, že jejich použití bude vhodné i pro nejcitlivější pleť.

Vichy se zúčastnilo veřejných zdravotních iniciativ, mezi které patří informační a vzdělávací kampaně týkající se správné péče o pleť. Centra ochrany před sluncem byla otevřena v roce 1999 a v roce 2002 se veřejnosti představila Centra zdravé pokožky, kde dermatologové a farmaceuti poskytují široké veřejnosti individuální a komplexní diagnostiku pleti.

Vichy je dnes č.1 mezi farmaceutickými značkami v Evropě.

Nejprodávanější přípravky: LiftActiv Pro, NeOVADIOL, Normaderm, Dercos, Aqualia Thermal, Myokine, Capital Soleil, Vichy Homme.

Krasa.cz