Kosmetika značky Sisley

SISLEY je francouzská rodinná společnost, která produkuje a distribuuje vysoce luxusní kosmetiku, parfémy a líčení. Společnost byla založena v roce 1976 hrabětem Hubertem d´Ornano. Velice rychle se stala jednou ze světově nejúspěšnějších firem v kosmetickém průmyslu díky novému a unikátnímu konceptu, který předběhl svoji dobu, "fyto-kosmetice". Vědecké studie odhalují okamžité a perfektní přizpůsobení rostlinných produktů, vynikající snášenlivost a maximální efektivnost na pokožce.

Sisley nabízí kompletní linii produktů vysoké kvality, jejichž aktivní ingredience jsou přírodní rostlinné výtažky a esenciální oleje. Produkty jsou navraženy tak, aby zesílili blahodárné vlastnosti každého rostlinného výtažku a vytvořila se péče, která hydratuje, posiluje, mineralizuje a zkrášluje pleť zároveň s dosažením velice rychlých a viditelných výsledků.

Všechny produkty jsou vyráběny z přísně vybraných přírodních rostlinných výtažků a esenciálních olejů tak, aby vyhověli všem specifickým kritériím. Sisley uvádí na trh pouze výrobky nejvyšší úrovně ve všech katagoriích. Výrobky jsou laboratorně testovány na alergii.