Vyberte si kosmetiku:

Krása a kosmetika pro každého - vyberte si z katalogu kosmetiky

Nabídka více než 5 000 produktů kosmetiky a parfémů. Pravidelné akce na zboží, dárkové sady. Korektory celulitidy, hydratační krémy, noční a denní péče, lesky na rty, krémy proti vráskám. Kosmetika vlasová, solární, nehtová, přírodní, dekorativní. Katalog mnoha značek, mj. Vichy, Avon, Loreal, Oriflame, Garnier, Dior a další

Pleťová a tělová kosmetika

Kosmetických přípravků, kterými můžete pečovat o vaši pleť nebo tělo je na trhu (nejen on-line) mnoho. Kvalitní pleťová a tělová kosmetika může nejen přispět k vaší kráse a dobrému pocitu. Pleťová a tělová kosmetika také samozřejmě vaši pleť dokáže chránit proti nepříznivým venkovním vlivům - v zimě nebo v létě, venku nebo vevnitř. Kvalitní tělová a pleťová kosmetika je k dostání v relativně širokém cenovém rozmezí, většinou podle jména a popularity výrobce produktů.

Vlasová kosmetika

Tyto stránky nabízí široký sortiment zboží z oblasti profesionální vlasová kosmetika a kadeřnické potřeby firem Wella Professional, Schwarzkopf Professional a další značky zaměřené na kadeřnické vybavení. V naší nabídce dále najdete: šampony na vlasy, vlasové přípravky, kůry, vše ohledně prodlužování vlasů, regenerace a péče o vlasy, barvy na vlasy, melíry, trvalé ondulace, laky na vlasy, barevná i bezbarvá pěnová tužidla, gely, lesky ,vosky na vlasy a spoustu jiných stylingových přípravků. V sortimentu samozřejmně taky nemohou chybět profesionální kadeřnické nůžky na vlasy, fény, kulmy, žehličky na vlasy, hřebeny, kartáče na vlasy, natáčky a mnoho dalšího zboží v nejvyšší kvalitě určené nejen profesionálům.

Dekorativní kosmetika

Kosmetika má také své dekorativní využití. A dokonce právě dekorativní kosmetika je stále populárnější - pro příjemné vzezření vašeho domova nebo jako dárkové zboží, které dokáže potěšit. Dekorativní kosmetika pro muže, ženy - vlasová, tělová, pleťová nebo jakákoli jiná je nejen na online na trhu k zakoupení v obrovském množství. Ceny jsou různé, podle druhu kosmetiky a samozřejmě i podle výrobce.

Přírodní a BIO kosmetika

Trendem posledních let v péči o tělo a pleť se čím dál více stává přírodní kosmetika, označovaná také jako biokosmetika.

Jedním z hlavních důvodů, proč používat přírodní kosmetiku je především přirozenost. Používáním totiž dochází k stimulaci a podpoře přirozené funkce pokožky, a to díky přírodním surovinám, ze kterých jsou tyto kosmetické produkty vyrobeny. Jedná se zejména o rostlinné složky, které obsahují velké množství přírodních vitamínů, antioxidantů a hydratačních látek. Právě pečlivý výběr surovin hraje v přírodní kosmetice významnou roli.