Kosmetika značky Lancôme

Pro Lancôme není krása pouze vzhled, ale něco mnohem víc. Krása je pocit odrážející se na povrchu pleti. Procitnutí smyslů, harmonické spojení mezi myslí, tělem a duší.

Stylová kombinace elegance, šarmu a odvážnosti. Jemné barvy, rafinovanost, jednoduchost. Francouzi tomu říkají “art de vivre”, umění žít, a Lancôme ho s potěšením přináší celému světu. Krása ale musí neustále nacházet nové podoby. Lancôme proto neustále posouvá hranice vědy, technologie a inovace a vytváří originální, harmonické textury, vůně a barvy.

Sedmdesát let zkušeností na třech kontinentech a podpora nejvyspělejších výzkumných středisek přinesly Lancôme s ničím nesrovnatelné znalosti kůže, jejích mechanizmů a specifických potřeb. Dlouhá léta praxe a jedinečných poznatků značce umožňují vyvíjet technologicky vysoce vyspělé produkty, které v sobě pojí účinnost, potěšení, bezpečnost a kreativitu.

Špičkovými produkty Lancôme jsou v pleťové péči Rénergie Refill, Absolue BX, Rénergie Morpholift R.A.R.E, Primordiale, Hydra Zen, a v líčení Teint Idole, Photogénic Lumessence, Hypnôse, Rouge Absolu, Juicy Tubes.

Vůně: Trésor, Miracle, Hypnôse a Hypnôse Homme.

Krasa.cz