Kosmetika značky La Roche Posay

Značka La Roche-Posay Laboratoire Pharmaceutique byla založena v prvních evropských lázních určených pro péči o pleť. Je to značka doporučovaná dermatology.

Moderní dermatologická značka si zakládá na bezpečnosti, odborných znalostech, etickém přístupu a důsledném testování. La Roche-Posay nabízí kompletní řadu přípravků péče o plet a líčení, která je vhodná pro každý typ pleti, včetně té nejcitlivější.

Ucelenou nabídkou přípravků péče a hygieny pleti, ochrany před sluncem a přípravků pro péči o tělo pokrývá značka zásadní potřeby dermatologů pro primární i sekundární péči. La Roche-Posay také poskytuje dermatologům přípravky pro léčbu, které využívají přímo ve svých ordinacích.

Účinnost a tolerance přípravků byla prokázána klinickými studiemi, které prováděli světově uznávaní odborníci, a výsledky byly zveřejněny ve významných vědeckých časopisech.

Všechny přípravky jsou formulovány s užitím unikátní Termální vody z La Roche-Posay, jediné termální vody s obsahem selenu, látky známé svými účinky proti volným radikálům. Byly prokázány příznivé účinky na plet i účinnost při dermatologických potížích.

Přípravky La Roche-Posay čerpají z nejnovějších technologických inovací, zejména z patentovaných aktivních látek, které vznikají díky převratnému výzkumu.

Oblíbené produkty: Lipikar, Anthelios, Effaclar, Toleriane, Active C, Hydraphase, řasenka Respectissime, rtěnka Novalip, make-up Unifiance, Redermic.

Krasa.cz