Kosmetika značky La Prairie

Laboratoře LA PRAIRIE byly v minulosti nerozlučně spjaty se světoznámou klinikou La Prairie v Montreux ve Švýcarsku. Dr. Paul Niehans, slavný švýcarský lékař, zasvětil svůj život výzkumu živých buněk a jejich účinků na lidský organismus. Ve své klinice dokázal, že terapie "živých buněk" může zpomalit proces stárnutí těla a tak může ulehčovat některé zdravotní problémy spojené se stárnutím.Dnes dosáhl výzkum buněk v La Prairie nových rozměrů, a to díky nejnovějším revolučním substancím a technologiím.

Jedinečný Exkluzivní buněčný komplex (Exclusive Cellular Complex) je základem téměř všech přípravků značky La Prairie. Jeho účinky jsou následující: zlepšuje všechny přirozené funkce pleti, stimuluje obnovu buněk a buněčný metabolismus, zvyšuje okysličení, podporuje vlastní obranný mechanismus pleti, urychluje přirozený mechanismus regenerace pleti, zlepšuje schopnost pleti udržovat vlhkost a zajišťuje vlastní ochranu pleti.

Vědecké kapacity La Prairie rozumí a vychází vstříc každé ženě, jejíž srdce touží po luxusu jako její pleť dychtí po dokonalé péči. Kvality značky La Prairie si cení ženy i muži po celém světě

Krasa.cz