Kosmetika značky L´Oréal Paris

PROTOŽE VY ZA TO STOJÍTE

Francouzská značka L’Oréal Paris, jedna z předních celosvětových kosmetických značek, nabízí ženám i mužům na každém kontinentu kosmetické produkty plné krásy pro kompletní osobní péči a líčení, které čerpají z nejnovějších vědeckých objevů. Vizionářské přípravky, revoluční složení, luxusní balení i působivá prezentace v místě prodeje... to vše jsou výrobky, které je radost používat: L’Oréal Paris nabízí dostupný luxus za rozumné ceny pro ty, kteří vyžadují dokonalost a jedinečnost.

L’Oréal Paris:

Značka, která zahrnuje všechny druhy péče o krásu, od pleťové a tělové péče, vlasových přípravků a barev na vlasy až po líčení a stylingové produkty. Výrobky se prodávají pod tak známými značkami jako jsou Elsève, Studio-Line, Dermo-Expertise, Excellence, Elnett, Men Expert a další.

Pověstná pařížská krása je zosobněna nejkrásnějšími ženami celého světa: Penelope Cruz, Claudia Schiffer, Linda Evangelista, Laetitia Casta, Milla Jovovich a Andie MacDowell.

Své znalosti a dovednosti přináší přední odborníci na krásu, umělečtí maskéři, vlasoví koloristé a dermatologové, včetně Jamese Kaliardose v oblasti líčení a Christopha Robina v oblasti barvení vlasů.

L'Oréal Paris jsou především nejnovější objevy laboratoří L’Oréal pro kosmetické produkty šité na míru vašim specifickým potřebám.

Krasa.cz