Kosmetika značky Helena Rubinstein

Helena Rubinstein se dlouhou dobu věnuje pečlivému sledováním krásy a s ní spojených potřeb a přání žen po celém světě. První salon otevřela v roce 1902 a zaměřila se na ženy, které chtěly těžit z nejnovějších poznatků kosmetologie a kosmetického výzkumu. Helena Rubinstein učinila z krásy svou celoživotní práci.

Značka Helena Rubinstein dnes, přesně v duchu své zakladatelky, vnáší špičkové vědecké poznatky do umění ženskosti a luxusu. Ideálem krásy je pro Helenu Rubinstein přepych a elegance. Nabízí ženám po celém světě vysoce účinnou péči o pleť pro skutečně viditelné výsledky i působivé líčení, jehož tvůrcem je kreativní ředitelka značky Charlotte Tilbury.

Vize Heleny Rubinstein: krása není frivolní, krása dodává ženám sílu v jejich cestě za seberealizací a osobním naplnění.

Cíl Heleny Rubinstein: poskytnout nejnáročnějším ženám nejpokročilější produkty a služby a pomoci jim tak maximalizovat potenciál, který jejich krása skýtá.

Sofistikované kolekce produktů Heleny Rubinstein zahrnují v oblasti pleťové péče Collagenist, Prodigy a Life Pearl, v líčení pak například Color Clone a Lash Queen.

Krasa.cz