Kosmetika značky Eucerin

V dnešní době nabízí Eucerin® přípravky medicínské péče pro různé typy pokožky, které jsou určené jako prevence kožních onemocnění nebo jako doplňková péče při dermatologické léčbě.

Od konce 90.let se Eucerin® zaměřuje na intenzivní inovaci výrobků. V r.1996 vstoupil Eucerin® do velmi důležité kosmetické kategorie - kategorie pleťové kosmetiky určené pro péči o pleť obličeje a dekoltu. Od té doby přichází neustále s dalšími a dalšími inovacemi a dnes nabízí čištění a péči o různé typy pleti - citlivou, suchou, problematickou nebo pleť se sklonem k zarudnutí, a v neposlední řadě výrobky proti vráskám.

V současnosti patří Eucerin® k vysoce uznávaným a preferovaným dermokosmetickým značkám mezi dermatology. Dermatologové doporučují výrobky Eucerin® zejména proto, že udržují pokožku ve vynikající kondici a vyhovují také specifickým potřebám citlivé, oslabené či nemocné pokožky. Vědci laboratoří Eucerin® spolupracují s předními dermatology a při vývoji výrobků využívají nejnovějších vědeckých poznatků.

Díky tomu mohou zaručit spolehlivé a účinné inovace, které splňují nejvyšší dermatologické standardy. Eucerin® používá pouze pečlivě vybrané a klinicky testované účinné látky, a garantuje tak nejvyšší kvalitu svých produktů. Výrobky Eucerin® v sobě spojují vysokou účinnost a vynikající kožní snášenlivost. Lidem po celém světě proto přinášejí pocit znatelné úlevy od problémů s citlivou nebo oslabenou pokožkou.

Krasa.cz