Kosmetika značky Elizabeth Arden

Elizabeth Arden je jedna z nejvýznamnějších prestižních společností, vyrábějících a prodávajících parfémy, pleťovou a dekorativní kosmetiku po celém světě. Tuto společnost založila v roce 1910 paní Elizabeth Arden, jedna z prvních podnikatelek v oblasti kosmetiky, jíž se přisuzuje zásluha na vybudování a popularizaci amerického kosmetického průmyslu.

Značka Elizabeth Arden představila světu první hydratační krém se zaručenými výsledky “Visible Difference” (”viditelný rozdíl”), který je dodnes jedním z nejlepších hydratačních krémů na světě. K dalším výrobkům, které zaznamenaly velký úspěch, se řadí např. “Millenium” - velice účinná kúra pro zralou pleť, nebo “Immunage” - denní hydratační krém s ochranným faktorem proti škodlivému, slunečnímu záření SPF 15, který získal zvláštní ocenění Nadace proti rakovině kůže.

V roce 1990 uvedla Elizabeth Arden fenomenálně úspěšný výrobek “Ceramide Time Complex Capsules” (ceramidové kapsle), jedinečný objev v rámci péče o pleť, vyvinutý na základě progresivního vědeckého výzkumu.

V současnosti uvádí firma na trh jeden úspěšnější výrobek za druhým, všechny produkty značky Elizabeth Arden jsou vyráběny na základě nejmodernějších technologií používaných v kosmetickém průmyslu. Příkladem jsou celosvětově velmi úspěšné přípravky, k nimž se řadí např. pleťová maska Peel and Reveal, sérum proti vráskám Bye Lines či nový “rozjasňovač pletiCeramide Skin Brightener.