Kosmetika značky Clinique

Clinique jedna z hlavních světových značek, která vyrábí produkty pro péči o pleť, make-up a parfémy.

Firma Clinique zahájila provoz v roce 1968. Od té doby se Clinique se stala světově uznávanou značkou hlavně proto, že své kvalitní výrobky testuje proti alergiím a jsou 100% neparfémované. Všechna kosmetika je vyvinuta pod vedením předních dermatologů Clinique.

Clinique se snaží vždy splnit individuální potřeby pro péči o pleť, a to se odráží v úspěšnosti firmy Clinique a kultovní řady Systém péče 3-Kroky. Tato řada se skládá z čištění, exfoliace a hydratace. Prvním krokem je mýdlo na obličej, které důkladně odstraní z obličeje nečistoty a zanechává pokožku čistou a svěží, nikdy ne napjatou a suchou. Druhým krokem je exfoliační pleťová voda, pomocí níž se odstraní z pokožky mrtvé buňky a šupinky. Nakonec přichází hydratační emulze, která pomáhá zachovat optimální rovnováhu vlhkosti v pleti. Všechny tyto kroky lze zkombinovat přesně pro typ vaší pleti.

Clinique nabízí kosmetiku se stejnými kvalitami pro péči o tělo, ochranu proti slunci a kosmetiku i pro muže. Firma má i oblíbené kolekce parfémů.