Kosmetika značky Bourjois

Firma BOURJOIS, založená v roce 1863 se zaměřením na divadelní líčidla, se velmi záhy stává výrobcem kosmetických prostředků pro „krásu dam“, jak pravil dobový slogan.

Začíná vznikat moderní líčení, které dovoluje každé ženě vyjádřit vlastní osobnost. Z luxusní rukodělné produkce pro nepočetné horní vrstvy se v průběhu času díky rozvoji průmyslové výroby a obchodních technik stává velkovýroba a otevírá tak éru masové spotřeby diktované módou.

Nosným programem firmy bylo a je dosud: nabídnout spotřebiteli produkt s nejoptimálnějším poměrem mezi kvalitou a cenou. V ČR se prodávají výrobky BOURJOIS od roku 1982. Nejznámější produkty make-upy řady MAISON DU TEINT, rtěnky ROUGE CONNECTION a COMME PAR MAGIE, lesky na rty EFFET 3D, řasenky COUP DE THEATRE, AQUA VOLUME, VOLUME GLAMOUR, LONGUEUR SUBLIME, oční stíny SUIVEZ MON REGARD, EFFET LUMIERE atd.).

Nabídka Bourjois představuje jednu z nejobsáhlejších kolekcí dekorativní kosmetiky na českém trhu ve zřejmě nejširší barevné škále. Zahrnuje rovněž několik řad parfémových a toaletních výrobků pro ženy i muže.

Krasa.cz